Piegādes izmaksas un kārtība 

Pārdevējs nodrošina preču piegādi, izmantojot citu uzņēmumu sniegtos piegādes pakalpojumus. Piegādes veidu izvēlas pircējs, veicot pasūtījumu Interneta veikalā. Piegādes izmaksas sedz pircējs, ja tās ir zem 40 EUR, sūtot ar Omniva vai DPD pakomātu. 

Piegādes izmaksas, sūtot ar Venipak kurjeru sedz pircējs, ja tās ir zem 70 EUR.

Pasūtījumiem, kuros preču kopējā vērtība ir EUR 40 un vairāk, mēs nodrošinām bezmaksas piegādi visā Latvijā ar Omniva un DPD pakomātiem!

Pasūtījumiem, kuros preču kopējā vērtība ir EUR 70 un vairāk, mēs nodrošinām bezmaksas piegādi visā Latvijā ar Venipak kurjeru!

Pārdevējs apņemas nodot preci piegādes pakalpojumu sniedzējam 3 (trīs) darba dienu laikā pēc maksājuma par pasūtījumu saņemšanas. Preces piegādes noteikumus, kas nav minēti šajā Līgumā, tai skaitā, piegādes termiņus (pēc preces nodošanas piegādes pakalpojuma sniedzējam) nosaka attiecīgais piegādes pakalpojuma sniedzējs.

Piegāde Latvijā

DPD paku bode

DPD pickup punkti un paku skapji atrodas visā Latvijas teritorijā. Sev vēlamo pickup punktu vai paku skapi varēsiet izvēlēties, veicot pasūtījumu www.manaskrasas.lv interneta veikalā. Sūtījums tiek nogādāts Jūsu izvēlētajā pickup punktā vai paku skapī parasti 2 darba dienu laikā. Sūtījumu varēsiet saņemt DPD pickup punkta vai paku skapja atrašanās vietas darba laikā vai 24 stundas diennaktī, ja Jūsu izvēlētais paku skapis izvietots ārpus ēkas. Sūtījums jāizņem 7 (septiņu) dienu laikā pēc sms saņemšanas par sūtījuma piegādi. 

Piegādes izmaksas uz pickup punktu vai paku skapi Latvijā - 3 eiro.

Omniva pakomāti

Omniva pakomāti pieejami dažādās vietās visā Latvijā. Sev vēlamo pakomātu var izvēlēties, veicot pasūtījumu www.manaskrasas.lv interneta veikalā. Sūtījums tiks nogādāts Jūsu izvēlētajā pakomātā parasti 2 dienu (izņemot svētdienas) laikā. Sūtījumu Omniva pakomātā var saņemt katru dienu 24 stundas diennaktī. Sūtījums jāizņem 7 dienu laikā pēc sms saņemšanas par sūtījuma piegādi. 

Piegādes izmaksas uz Omniva pakomātu Latvijā - 3 eiro.

Venipak kurjers

Venipak kurjers piegādās Jūsu pasūtījumu līdz pat durvīm! Noformējot pasūtījumu, zem lauka "adrese", norādiet vēlamo adresi, uz kuru Jums piegādāt pasūtījumu! Sūtījumus piegādā darba dienās no 8:00 - 17:00.  Sūtījuma piegādes laiks ir atkarīgs no tā, kurā kurjera apkalpojamā maršruta vietā atrodas adresāts, taču parasti tās ir 1-2 dienas.

Piegādes izmaksās ar Venipak kurjeru Latvijā - 7 eiro

Starptautiskā piegāde

Starptautiskajai piegādei tiek izmantoti šādi piegādes pakalpojumi:

Omniva pakomāti Lietuvā un Igaunijā

Omniva pakomāti pieejami dažādās vietās visā Lietuvā un Igaunijā. Sev vēlamo pakomātu var izvēlēties, veicot pasūtījumu www.manaskrasas.lv interneta veikalā. Sūtījums tiks nogādāts Jūsu izvēlētajā pakomātā parasti 2 darba dienu laikāSūtījumu Omniva pakomātā var saņemt katru dienu 24 stundas diennaktī, Sūtījums jāizņem 7 dienu laikā pēc sms saņemšanas par sūtījuma piegādi.  

Piegādes izmaksas uz Omniva pakomātu Lietuvā un Igaunijā - 8 euro.

Ja vēlaties pasūtīt uz valstīm, kas šeit nav minētas, lūdzu sazinieties ar mums e-pastā: [email protected]

Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos